044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції
Малахітові відтінки
   твого життя
Дізнайся, з яких відтінків складається життя у житловому комплексі «Малахіт»
# 1 — Смарагдовий
# 1
Смарагдовий
(Місцезнаходження)
Житловий комплекс «Малахіт» розташований за адресою вул. Богданівська, 7А у Солом’янському районі столиці. Одна з головних переваг комплексу – його місцезнаходження: майже в самому серці Києва і водночас на чималій відстані від шумних трас. Завдяки цьому мешканці «Малахіту» мають можливість поєднувати активний спосіб життя зі статусним проживанням у престижному районі столиці.
# 2
Малахітовий
(Власна інфраструктура)
Усі необхідні послуги мешканці ЖК «Малахіт» зможуть отримати, не виходячи за територію комплексу, адже на перших поверхах будинків працюватимуть дитячий садок, магазини, салон краси, аптеки, банківські відділення, стоматологічний кабінет, інші заклади сфери послуг. А дітям неодмінно припадуть до вподоби зручні та сучасні дитячі та спортивні майданчики. На підземному рівні під 3-м і 4-м будинками розміститься просторий паркінг.
# 3
Бірюзовий
(Інновації)
Під час проектування другої черги комплексу «Малахіт» було впроваджено інноваційні архітектурні рішення та інженерні розробки. Особливу увагу приділено унікальному фасадному оформленню будинків, яке поєднує в собі сучасні технології і стильний вигляд. Архітектурну концепцію нової черги комплексу розробило провідне архітектурне бюро столиці України «Архіматика».
# 4
Нефритовий
(Мальовничі краєвиди)
Панорамні вікна житлового комплексу «Малахіт» наповнять кімнати вашої оселі природним світлом і зроблять неповторним та вишуканим будь-який інтер’єр. З вікон комплексу відкриваються мальовничі краєвиди, які щодня додаватимуть вам гарного настрою та наснаги. Уявіть собі красу вечірнього салюту, який тисячами вогнів розсипається над Києвом просто у вас перед очима!
# 5
Фісташковий
(Лаунж-зона)
Для мешканців комплексу «Малахіт» на даху будинку №3 буде облаштовано лаунж-зону. Стильне та зручне місце відпочинку припаде до вподоби справжнім шанувальникам краси та практичності. А як приємно насолоджуватись ранковою кавою, споглядаючи місто з висоти пташиного польоту! Або читати книжку на свіжому повітрі чи запросити друзів на вечірнє барбекю…
ЖК «Малахіт» – сучасний стиль столичного життя
Сучасний стиль життя людей вимагає від навколишнього середовища об’єднання всіх необхідних потреб в одному місці. Насичене та динамічне життя змушує цінувати свій час і з максимальною користю розпоряджатися ним....