044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

Комплекс

Сучасний світ – динамічний, насичений, прагматичний. Ми цінуємо час – як чужий, так і власний. Треба вчасно прийти на роботу, встигнути відвести дитину в садок, а ще – закупити продукти додому, приділити увагу родині.

Шалений ритм життя… Ми вже не хочемо витрачати багато часу на дорогу, тому дуже зручно жити у центрі міста, але при цьому мати можливість насолоджуватися спокоєм і затишком. Бурхливі хвилі життєвого моря вмить стихатимуть, щойно ви переступите поріг власної оселі. В цю мить усі погані думки розвіються, а вас огорне відчуття гармонії та блаженства.

Компанія «Інтергал-Буд» представляє житловий комплекс «Малахіт», який повністю відповідатиме вашим уявленням про комфортне житло. «Малахіт» стане ідеальним варіантом для ділових та успішних людей, які прагнуть поєднати динамічність і комфорт, які цінують свій час і родинний затишок.

«Малахіт» вибирають молоді та амбіційні люди, котрі хочуть закласти надійний фундамент свого майбутнього. Оптимальні площі помешкань, привабливі ціни та індивідуальний підхід до покупців допоможуть перетворити мрію про власне житло на реальність.

«Малахіт» – це житловий комплекс для тих, хто шукає надійний спосіб інвестування. Зручне місцезнаходження, сучасна інфраструктура, висока якість і не менш висока швидкість будівництва, а також бездоганна репутація девелопера «Інтергал-Буд» є запорукою того, що вартість вашої інвестиції буде рости впевнено та швидко.


Площа території комплексу: 2,75 га
Загальна площа будинків: 122 186,92 кв. м
Загальна кількість квартир: 1178
Поверховість комплексу: 8-25 


Будинок №1:
25 поверхів
Кількість квартир: 216
Будинок заселено

Будинок №2:
25 поверхів
Кількість квартир: 181
Будинок заселено

Будинок №3:
4-секційний, від 8 до 25 поверхів
Кількість квартир: 294
Будинок заселено

Будинок №4:
6-секційний, від 8 до 25 поверхів
Кількість квартир: 323
Будинок заселено

Будинок №5:
25 поверхів
Кількість квартир: 164
Будівництво завершене