044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

Переваги

Місцезнаходження

Розміщення житлового комплексу – одна з головних його переваг. «Малахіт» розкинувся майже в самому серці Києва і водночас на чималій відстані від шумних трас. Вдале розташування комплексу дає можливість його мешканцям поєднувати активний спосіб життя зі статусним проживанням у престижному районі столиці.
Вигідна ціна

На етапі будівництва ми пропонуємо найпривабливіші ціни, а також програми лояльності та вигідні умови для тих, хто вирішить скористатися розстрочкою.

Власна інфраструктура

Усі необхідні послуги мешканці ЖК «Малахіт» зможуть отримати, не виходячи за територію комплексу, адже на перших поверхах будинків працюватимуть дитячий садок, магазини, салон краси, аптеки, банківські відділення, стоматологічний кабінет, юридична консультація та інші заклади сфери послуг.
Інноваційні технології

Під час проектування другої черги комплексу «Малахіт» було впроваджено інноваційні архітектурні рішення та інженерні розробки. Особливу увагу приділено унікальному фасадному оформленню будинків, яке поєднує в собі сучасні технології та стильний вигляд.
Комфортні рішення

Будинки комплексу відповідають сучасним вимогам до житла і мають усе необхідне для комфорту його мешканців: презентабельні вестибюлі, зручні пандуси, комори для зберігання громіздких речей і дитячих візочків.
Благоустрій

Грамотно спроектований життєвий простір створює виняткові умови для відпочинку від шуму мегаполіса та щоденної метушні. На території комплексу буде сучасний прогулянковий бульвар з каскадним фонтаном, ландшафтним дизайном, затишними зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками – все це неодмінно оцінять майбутні мешканці «Малахіту».
Безпека

Ви можете бути впевнені у власній безпеці та безпеці ваших дітей, адже комплекс матиме закриту територію з охороною та системою відеонагляду. А пішохідне подвір’я будинку – додаткова гарантія вашого спокою.
Лаунж-зона на даху

Тільки для мешканців комплексу «Малахіт» передбачена лаунж-зона на даху будинку №3. Стильна та зручна зона відпочинку припаде до вподоби справжнім шанувальникам краси та практичності. Уявіть собі, як приємно насолоджуватись ранковою кавою на даху власного будинку...
Мальовничі краєвиди

Панорамні вікна наповнять кімнати природним світлом і зроблять неповторним та витонченим будь-який інтер'єр. З вікон відкриваються мальовничі краєвиди на правий берег Києва. Величні панорами щодня додаватимуть вам гарного настрою та наснаги. А уявіть собі красу вечірнього салюту, який тисячами вогнів розсипається над Києвом просто у вас перед очима!

Квартира у ЖК «Малахіт» — це однозначно правильний вибір. Вам неодмінно сподобається жити в сучасному комплексі, де є все необхідне для вас і ваших дітей. Не упустіть можливість зробити вигідну інвестицію у своє майбутнє, адже попит постійно зростає і саме зараз ви маєте нагоду придбати житло своєї мрії за доступною ціною.