044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

Інфраструктура

Житловий комплекс «Малахіт» відповідає сучасним європейським вимогам і має все необхідне для комфортного проживання! Під час проектування комплексу архітектори врахували всі потреби його майбутніх мешканців.
Детский сад

Дитячий садок

Більше ніяких ранніх підйомів, щоб встигнути зібрати дитину – дитячий садок для найменших мешканців «Малахіту» буде збудовано безпосередньо на території комплексу. Сучасні програми розвитку, прогресивні методики, яскраві та зручні майданчики – вашому малюкові неодмінно сподобається його перший навчальний заклад.
Магазины у дома

Магазини біля дому

Все необхідне для комфортного життя – у вас під рукою. На перших поверхах будинків працюватимуть різноманітні заклади сфери послуг і торгівлі: салон краси, аптеки, банківські відділення, стоматологічний кабінет, юридична консультація тощо. Працівники сфери послуг, а також офіціанти найближчого кафе знатимуть усе про ваші смаки та вподобання.
Паркинг

Паркінг

На підземному рівні комплексу під будинком №3 розміститься паркінг на 25 машино-місць, а під будинком №4 – на 120 машино-місць! Із паркомісця до квартири можна буде піднятися зручними швидкісними ліфтами. У паркінгу буде створено умови для підзаряджання електромобілів.
Детские площадки

Дитячі майданчики

Ви і ваші діти належно оцінять сучасні сертифіковані та екологічно безпечні дитячі майданчики. Дітлахи залюбки прибігатимуть сюди знову і знову. Тут вони зможуть весело провести час і знайти нових друзів. Різноманітні гірки, гойдалки, канатні снаряди не дадуть занудьгувати малюкові, а завдяки спеціальному покриттю майданчика тепер ви можете не хвилюватися за безпеку дитини.
Спортивные площадки

Спортивні майданчики

Сучасна людина вже не уявляє свого життя без спорту. Майданчики з вуличними тренажерами та спортивне поле для міні-футболу зі спеціальним покриттям і професійним освітленням допоможуть майбутнім мешканцям комплексу підтримувати гарну фізичну форму. Вам більше не доведеться купувати дорогущий абонемент у фітнес-центр, адже майже всі види тренажерів будуть у вас у дворі.
Лаунж-зона на крыше

Лаунж-зона на даху

Тільки для мешканців комплексу «Малахіт» передбачена лаунж-зона на даху будинку №3. У будь-який час ви зможете милуватися захопливими краєвидами, спостерігати за галасливим містом і насолоджуватися заходом сонця. Тут ви будете відпочивати душею і тілом після напруженого робочого дня. Тільки уявіть собі красу заходу сонця з даху власного будинку! До речі, на території лаунж-зони також буде обладнано спортивний майданчик.
Зеленые зоны

Зелені зони

Солом’янський район – один із найзеленіших і найкомфортніших у столиці. Тут у кожному дворі є невеликі сквери, які створюють відчуття затишку. У безпосередній близькості від комплексу розкинулися парк імені Островського і Солом’янський лісопарк, які зроблять ваше проживання у ЖК «Малахіт» ще комфортнішим. Ви тільки уявіть, як приємно неспішно прогулюватися тінистими алеями...
Жилищно-эксплуатационная компания

Житлово-експлуатаційна компанія

Настав час забути про застарілий сервіс. Обслуговувати комплекс «Малахіт» буде сучасна житлово-експлуатаційна контора. Вам більше не доведеться проводити дні, чекаючи майстра чи сантехніка. Територія вашого комплексу завжди буде чистою і доглянутою.