044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

Строки введення в експлуатацію

ТОВ «Рент-Сервіс» інформує про причини затримки введення в експлуатацію будинку №2.

Згідно зі ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», забудовник, який має намір забудувати земельну ділянку у певному населеному пункті, зобов'язаний взяти участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури цього населеного пункту.

ТОВ «Рент-Сервіс», користуючись правом, передбаченим Порядком визначення розмірів пайової участі (внесків) забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Києва, затвердженим рішенням Київської міської ради №537/5385 від 30.12.2010, у рахунок сплати суми пайового внеску передав на баланс Києва зовнішні інженерні мережі, що не належать до проекту будівництва.

Наразі проводиться експертиза та аудит вартості зовнішніх інженерних мереж. Після отримання результатів аудиту та підготовки низки документів питання зарахування вартості зовнішніх інженерних мереж у рахунок суми пайового внеску за цим об’єктом буде винесене на засідання комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Запевняємо вас, що товариство докладає всіх необхідних і можливих зусиль для прискорення цього процесу!