044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

Нові квартири в продажу вже 10 грудня!

10 грудня «Інтергал-Буд» оголошує старт продажу квартир у будинку №4 житлового комплексу «Малахіт».

Новий будинок втілить у собі найкращі зразки сучасного житла. Компанія врахувала побажання найвибагливіших покупців – тут і покращені планування, і презентабельні вестибюлі, що нагадують фойє дорогих готелів, і комори для зберігання габаритних речей і дитячих візочків.

Але найголовніше – у будинку №4 будуть дворівневі апартаменти. Такий формат житла доволі рідкісний і унікальний, тому на нього є великий попит. Дворівневі квартири викликають асоціації із заміським котеджем і свідчать про респектабельність їхніх власників.

До моменту заселення мешканці будинку вже зможуть користуватися розвинутою інфраструктурою комплексу – на перших поверхах будинків працюватимуть магазини, салон краси, аптеки, банківські відділення, стоматологічний кабінет, юридична консультація та інші заклади сфери послуг. Уже зараз тут обладнано дитячий і спортивний майданчики, поле для ігрових видів спорту. Крім того, під будинком №4 розміститься підземний паркінг на 122 машино-місця, з якого ліфтом можна буде піднятися прямо до своєї квартири.

У майбутньому на території комплексу заплановане будівництво вбудовано-прибудованого дитячого садка, тож вам не доведеться прокидатися рано-вранці, щоб встигнути зібрати дитину в садок.

І все це – в тихому та затишному місці, але водночас на відстані лише 3 хвилин від центральних магістралей Солом’янського району – Повітрофлотського проспекту і вулиці Митрополита Липківського. У пішохідній доступності – Центральний залізничний вокзал Києва.

І не забудьте – на ранніх етапах квартири продаються за найпривабливішими цінами, тож саме час подбати про вигідне вкладення коштів.

Зацікавилися? Наші менеджери готові відповісти на всі ваші питання. Телефонуйте на номер (044) 200-02-77 або просто приїжджайте у відділ продажу, який міститься за адресою вул. Богданівська, 7А.

«Інтергал-Буд» бажає вам зробити правильний вибір!