044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

Житлові комплекси від «Інтергал-Буду» визнано найбільш концептуальними та комфортабельними

Одразу два об’єкти компанії «Інтергал-Буд» увійшли до рейтингів журналу «Бізнес». За словами укладачів лістингу, забудовники не втомлюються дивувати розмаїттям ідей, стилів і функціональності житлової нерухомості. Серед цього розмаїття журнал вибрав найкомфортабельніші і найбільш концептуальні житлові комплекси Києва, які неодмінно оцінять навіть найвимогливіші покупці.

Житловий комплекс «Малахіт» увійшов до ТОП-6 найбільш концептуальних ЖК столиці

«Малахіт» – приклад поєднання сучасної красивої архітектури і продуманого простору всередині комплексу. Концепція проекту передбачає не тільки естетичну привабливість фасадів і території, але й створення повноцінної інфраструктури закритого типу з власним дитячим садком, підземним паркінгом, магазинами, сферою послуг.

Над проектуванням другої і третьої черг комплексу «Малахіт» працювало провідне архітектурне бюро України «Архіматика». Під час роботи над комплексом архітектори застосували найкращі інноваційні рішення та інженерні розробки. Особливу увагу було приділено унікальному фасадному оформленню будинків з панорамним склінням, яке поєднує в собі сучасні технології та привабливий зовнішній вигляд.

Окремої уваги заслуговує концепція благоустрою. На території комплексу передбачений сучасний прогулянковий бульвар із каскадним фонтаном, ландшафтним дизайном, затишними зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками. На даху будинку №3 розміститься лаунж-зона з кінотеатром, зонами для барбекю та відпочинку дорослих і дітей.

Розташування і архітектурна концепція житлового комплексу «Малахіт» – одні з головних його переваг. «Малахіт» розкинувся майже в самому серці Києва, у районі з великою кількістю парків і зелених зон, зручною транспортною розв’язкою і пішохідною доступністю до метро.

Житловий комплекс «Яскравий» увійшов до ТОП-5 найкомфортабельніших ЖК столиці

«Яскравий» входить до складу багатофункціонального комплексу, в якому є все необхідне для комфортного проживання: дитячий садок, підземний паркінг, торговий центр «Полярний» із продуктовим супермаркетом «Сільпо», будівельний гіпермаркет «Leroy Merlin», простора прибудинкова територія з прогулянковими алеями, дитячими та спортивними майданчиками і ландшафтним дизайном з унікальними елементами благоустрою – фонтаном і фруктовим садом із сухим струмком.

Усе необхідне для життя та дозвілля можна знайти на території комплексу. Вже зараз тут працюють магазини, салони краси, клуб раннього розвитку дітей, спортивна студія, школа вокалу, аптека. Планується відкриття медичного центру та інших закладів сфери послуг.

Житловий комплекс «Яскравий» розташований в Оболонському районі, який визнано одним із найкомфортніших і найкраще розвинутих у Києві. Близькість мальовничих озер і лісу не залишать байдужими людей, які цінують чисте повітря і можливість проводити час на природі.

Зручна транспортна розв’язка і близькість маршрутів наземного громадського транспорту забезпечують комфортне сполучення з найближчими станціями метрополітену – «Мінською» і «Героїв Дніпра», центром міста та іншими районами столиці.

Комплекс зводиться за індивідуальним проектом, з використанням сучасних енергоощадних технологій і якісних матеріалів. Усього в комплексі передбачено будівництво понад 2700 квартир. Комфортність, ергономічність, грамотне зонування приміщень – відмінні риси планувальних рішень ЖК «Яскравий».