044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

Дивіться відкриття лаунж-зони від «Інтергал-Буд»!


			Дивіться відкриття лаунж-зони від «Інтергал-Буд»!
25.07.2018

Дивіться відкриття лаунж-зони від «Інтергал-Буд»!

 

Бажаєте побачити, як виглядає зона відпочинку на даху будинку?

 

Ділимося новим відео з відкриття лаунж-зони на даху будинку № 3 в ЖК «Малахіт»!Нещодавно креативна команда «Інтергал-Буд» відкрила унікальну зону відпочинку і тепер мешканці  комплексу можуть насолоджуватися нею.

 

Лаунж-зона на висоті 9 поверху сповнена приємних несподіванок. З даху будинку  відкриваються чудові краєвиди, а головне, до послуг відвідувачів різноманітні затишні куточки: кафе під відкритим небом, дитячий майданчик зі спеціальним покриттям, кінотеатр, зона для барбекю та відпочинку.

 

Будівельна компанія «Інтергал-Буд» слідкує за світовими трендами та сміливо втілює їх в Україні. Посеред щільної міської забудови лауж-зона стала місцем справжнього релаксу!

 

Унікальні «фішки» житлового комплексу «Малахіт» роблять його ще привабливішим та комфортним для проживання: зручне розташування в центрі столиці, відпочинок на даху, майбутня зелена променад-алея, підземний паркінг, заклади сфери послуг, власний дитячий садок, закрита територія!

 

У відділі продажів «Малахіт» уточнять деталі відвідання лаунж-зони, а також нададуть консультації з умов придбання квартири. тел. 044 391 06 10