044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

Переможець рейтингу народної довіри Realt Golden Key 2018


			Переможець рейтингу народної довіри Realt Golden Key 2018
12.12.2018
Переможець рейтингу народної довіри Realt Golden Key 2018

Компанія «ІНТЕРГАЛ-БУД» в черговий раз підтвердила своє лідерство на українському ринку нерухомості, завоювавши престижну премію REALT GOLDEN KEY 2018 відразу в декількох номінаціях:
«Забудовник гідний довіри» - це почесне звання ми отримуємо вже другий рік поспіль. Ми дякуємо народному журі, яке проголосувало за «Інтергал-Буд» і за наші проекти.
«Краща архітектура» ЖК «Малахіт» повністю відповідає уявленню комфортного сучасного житла. У цьому комплексі ми втілили інноваційні архітектурні рішення і сучасні інженерні розробки.
«Кращий ЖК комфорт-класу» ЖК «Яскравий» дійсно ми змогли створити комфортну, повноцінну інфраструктуру житлового комплексу: дитячий сад, фонтан, спортивні та дитячі майданчики, дитячий центр розвитку, поле для міні-футболу, підземний паркінг, торгово-розважальний центр «Полярний», магазини, а також зручне розташування.
«Кращі ЖК Київської області» ЖК «Озерний гай Гатне» можна з упевненістю назвати наймасштабнішим проектом передмістя столиці. Цей житловий комплекс створений для тих, хто мріє жити з комфортом, але далеко від міського шуму. Вперше комплекс має власні озера з пляжами. Тут буде реалізована концепція «місто в місті» з повноцінною інфраструктурою: супермаркетом, дитячим садом з класами початкової школи, фітнес-центр з басейном, клінікою, рестораном і безліччю кафе та магазинів та іншої сфери послуг.
На сьогодні компанія «ІНТЕРГАЛ-БУД» - це сильний бренд, який асоціюється з якістю і надійністю. Наш підхід до створення комфортного житла виділяє наші проекти серед безлічі інших. За 16 років на ринку нерухомості ми отримали безліч нагород як національних, так і міжнародних, але народне визнання і довіру - це те, що рухає нашу компанію вперед.

REALT GOLDEN KEY- народна премія ініційована інтернет-порталом нерухомості REALT.ua з метою допомогти споживачам з вибором житла і надійного забудовника. Протягом місяця користувачі порталу змогли віддати свій голос на користь того чи іншого забудовника і проголосувати за його проекти.
В цьому році в конкурсі брало участь 36 будівельних компаній і 76 житлових комплексів