044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

Святкове відкриття лаунж-зони


			Святкове відкриття лаунж-зони
08.06.2018
Будівельна компанія «Інтергал-Буд» у святковій атмосфері відкрила лаунж-зону на даху одного з будинків  ЖК «Малахіт» в Солом’янському районі столиці. У заході взяли участь топ-менеджери компанії-забудовника, провідні архітектори, будівельники та журналісти.

«Інтергал-Буд» слідкує за світовими трендами та сміливо втілює їх в Україні. Мешканці комплексу отримали функціональну та сучасну зону відпочинку на даху житлового будинку, яка стала не тільки  унікальною «родзинкою» ЖК «Малахіт», але й чудовим куточком для релаксу посеред щільної забудови прилеглих вулиць.  

Унікальний простір для відпочинку займає площу 550 кв. м і розрахований на 60 відвідувачів. Лаунж-зона поділена на майданчики з різним функціональним наповненням: кафе під відкритим небом, дитячий майданчик, кінотеатр, зона для барбекю та відпочинку.

Як підкреслила комерційний директор компанії, Анна Лаєвська, «ми розуміємо важливість таких «фішок» для комфорту мешканців комплексу, тому плануємо відкривати багато об'єктів благоустрою на території наших новобудов, таких, як фонтани, каскадні водойми, парки, сквери, зони відпочинку, дитячі майданчики з сучасним обладнанням. Все для того,  щоб наші комплекси були красиві та привабливі,  а мешканці отримували задоволення від проживання в них».

ЖК «Малахіт» – це один з 11 житлових комплексів, які зводить «Інтергал-Буд» за європейськими стандартами в столиці. Він отримав Гран-прі від «Ревізора новобудов» і став лауреатом престижної премії IBuild-2017 номінації «Кращий житловий комплекс року».