044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

У ЖИТЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ «МАЛАХІТ» СТАРТ ПРОДАЖУ БУДИНКУ №5


			 У ЖИТЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ «МАЛАХІТ»  СТАРТ ПРОДАЖУ БУДИНКУ №5
16.08.2018
З 20 серпня стартують у продаж квартири в будинку №5 вишуканого житлового комплексу комфорт-класу «Малахіт».
Це один із найпопулярніших сучасних комплексів у Солом’янському районі, концепція якого розроблена відомим архітектурним бюро «Архіматика». ЖК «Малахіт» має продумані й оригінальні планування квартир, високу якість будівництва, закриту територію комплексу та розвинену транспортну інфраструктуру.
Квартири в житловому комплексі пропонуються з підготовкою під чистове оздоблення. Приємною новиною для мешканців комплексу стане відкриття на перших поверхах п’ятого будинку дитячого садочка.
Із панорамних вікон будинку відкриватиметься вид на затишний внутрішній двір з променадою для прогулянок з ландшафтним дизайном, каскадними фонтанами та зеленими зонами для відпочинку. Це місце стане улюбленим куточком відпочинку усієї вашої родини. Також, територію облаштують зоною з тренажерами під відкритим небом та дитячими майданчиками.

Зручна транспортна розв’язка веде до будь якого куточка Києва. До станцій метро «Вокзальна» і до Центрального залізничного вокзалу можна дістатися за 8 хвилин пішки.

Поруч з комплексом розташовані мальовничі зелені зони: парк ім. Островського та Солом'янський лісопарк. Неподалік, розташовані супермаркети «Мегамаркет», «Велика Кишеня», «ЕКО-маркет», ТЦ «Європорт», центр розваг для всієї родини «Ультрамарин», освітні та медичні установи. Від вул. Богданівської за 5 хвилин можна дістатися до центру міста на автомобілі.