044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

Затишний оазис в холі будинку №3 ЖК «Малахіт»

d14ab3d18691cf2da7c2ec15416273d2.jpgУ кожному своєму проекті компанія «Інтергал-Буд» прагне втілювати найкращі інтер’єрні рішення.

Будинок №3 ЖК «Малахіт» нещодавно ввели в експлуатацію. Дизайн вхідної групи гармонійно поєднав у собі сучасний стиль, комфорт та естетику. Для зручності мешканців будинок має два входи – з вулиці та двору.

У вестибюлі зона очікування для гостей облаштована м’яким диваном та журнальними столиками. Навпроти на стіні розмістився великий 3D годинник, а поштові скриньки виготовлені зі стильного хромованого металу.

В центрі вестибюлю розміщено головну родзинку інтер’єру – декоративну стіну з натурального живого моху. Це абсолютно нова дизайнерська тенденція в Україні!

Завдяки зеленим рослинам створюється ефект присутності в затишному природному оазисі. Особливий акцент дизайнери зробили на освітленні холу. Багаторівнева підсвітка підкреслює кожну лінію, втілюючи головний дизайнерський задум – надати легкості масивним формам.

Для оздоблення стін були використані натуральні матеріали: деревина, мармур, декоративна штукатурка та керамічна плитка. 

Підібрані в натуральних природних кольорах, вони підкреслюють загальне враження оазису природи. У вестибюлі передбачено кімнату для консьєржа, який завжди потурбується про гостей та стане головним розпорядником всіх побутових послуг. 


Вестибюль веде до швидкісних ліфтів, якими можна піднятися до власних квартир та лаунж- зони на даху, а також спуститися до підземного паркінгу, що дуже зручно. 

Поєднання світлих і темних відтінків, блиску металу, еко-матеріалів, озеленення та дзеркал у вестибюлі будинку створює загальне враження стилю та затишку. Такий вестибюль даруватиме мешканцям будинку натхнення та чудовий настрій щодня.