044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

ЖК «Малахіт» ВІДКРИВАЄ ШОУ-РУМ У БУДИНКУ №4


			ЖК «Малахіт» ВІДКРИВАЄ ШОУ-РУМ У БУДИНКУ №4
29.08.2018
Уявити себе власником квартири в ЖК «Малахіт» стає ще простіше. З 1 вересня 2018 року всі бажаючі придбати квартири в одному з найяскравіших і найпопулярніших житлових комплексів столиці отримують можливість відвідати шоу-рум, розташованому в будинку №4. Потенційний покупець зможе на власні очі побачити планування квартир і оцінити якість будівельних і оздоблювальних робіт.

Шоу-рум представлений в тому вигляді, в якому мешканці купують житло. У ньому виконана чистова штукатурка, встановлені лічильники гарячої та холодної води, радіатори і двокамерні склопакети в кімнатах і однокамерні в лоджіях або балконах. З вікон шоу-руму відкривається панорамний вид на подвір'я на майбутню променад алею, лаунж-зону, розташовану на даху третього будинку і на новий будинок №5, де на перших поверхах буде відкрито дитячий садок.

Що стосується променад алеї, то вона стане улюбленим місцем для прогулянок мешканців комплексу. Тут зроблять дизайнерське ландшафтне озеленення, каскадні фонтани, зони відпочинку, алеї для прогулянок, дитячі та спортивні майданчики. Це місце буде приємним як на початку робочого дня з чашкою кави, так і для вечірньої прогулянки із сім'єю або друзями.
Компанія «Інтергал-Буд» піклується про безпеку жителів, тому забезпечить закриту територію комплексу. Можете бути впевнені, що сторонніх тут не буде.

Записатися на перегляд можна зателефонувавши до відділу продаж за номером (044) 391 06 10