044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

14 серпня в центрі Києва пройшло відкриття нової променад-алеї!


			14 серпня в центрі Києва пройшло відкриття нової променад-алеї!
15.08.2019
14 серпня в столичному житловому комплексі «Малахіт» компанії «Інтеграл-Буд», в честь урочистого відкриття алеї пройшло дефіле відомих українських дизайнерів Сержа Смоліна та Юліїї Перекрестової.

Вся територія комплексу перетворилась на фешн-перфоманс, а головним подіумом стала нова променад-алея.  Бажання поєднати моду і архітектуру втілилося у дефіле українських брендів IDoL та J.PEREKRIOSTOVA, яке пройшло прямо на території комплексу, під відкритим небом. Моделі пройшли бруківкою алеї, підкресливши близькість моди і архітектури.

В наші дні мода і міське середовище продовжують зближуватися. Архітектура переосмислює відносини з навколишнім середовищем. Курс на екологічність, що набуває популярності, виражається в тому, що архітектори все частіше намагаються не боротися з оточенням, а органічно вписувати нові проекти в навколишній ландшафт. Цей екотренд давно вийшов за рамки концептів і активно впроваджується в життя в усіх житлових комплексах компанії «Інтергал-Буд».

Відкриття святкували з розмахом. Гостей розважав ведучий заходу і відомий діджей, спеціально запрошений на захід, а розіграш дизайнерських прикрас додав азарту і приємних вражень всім присутнім - і все це під улюблені мелодії світових хітів у форматі live music. Гості з дітьми відпочили в затишній лаундж-зоні, а любителі зробити фото відвели душу в тематичній фотозоні біля головної родзинки комплексу, каскадного фонтану «Малахіт».

Нова променад-алея в житловому комплексі «Малахіт» неодмінно стане улюбленим місцем для прогулянок мешканців комплексу. Бажання створити справжній оазис відпочинку в центральній частині міста надихнули нас реалізувати цю концепцію.
Нова алея - це авторський проект компанії «Інтергал-Буд», який був індивідуально створений для комплексу. Тут зробили дизайнерське ландшафтне озеленення, каскадний фонтан, зони відпочинку, алеї для прогулянок, дитячі та спортивні майданчики. Це місце підходить як для початку робочого дня з чашкою кави, так і для вечірньої прогулянки з сім'єю або друзями.


Компанія «Інтергал-Буд» дбає про інтереси покупців ще на етапі вибору місця під забудову. Наші житлові комплекси розташовані у місцях, комфортних для проживання, – у районах зі зручною транспортною розв’язкою, біля зелених зон та місць для відпочинку і розваг. В усіх комплексах передбачена соціальна інфраструктура та сфера послуг: паркінги, дитячі садки, поліклініки, магазини, кав’ярні, місця для занять спортом та відпочинку.

Саме тому в наших новобудовах хочеться жити!