044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

Комфортна висота у ЖК "Малахіт"


			Комфортна висота у ЖК "Малахіт"
25.03.2019
Частина потенційних інвесторів житлової нерухомості більш прихильно налаштована до будинків середньої поверховості, ніж до хмарочосів. Портал 3m2 підібрав ЖК середньої і змінної поверховості, що будуються у столиці.

У житловому комплексі комфорт-класу «Малахіт» від компанії «Інтергал-Буд» два будинки з п'яти споруджуваних будуть змінної поверховості висотою 8-12-25 поверхів. Три будинки представлені свічками висотою в 25 поверхів, два з них вже побудовані. Так, і для любителів комфортної висоти, і для фанатів панорамних видів на місто є, з чого обрати.

ЖК будують  у Солом'янському районі по вул. Богданівська, 7а. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією. Для заповнення зовнішніх стін використовують керамічну цеглу, фасад утеплять мінеральною ватою. Опалення в будинках буде централізоване. У комплексі передбачений підземний паркінг на 145 паркомісць. Територія ЖК закрита від сторонніх.

Між будинками № 3 та 4 буде знаходиться променад-алея з каскадним фонтаном, ландшафтним дизайном і затишними зонами відпочинку. На першому поверсі в будинку № 5 буде знаходитися дитячий садок.

У продажу залишилися 1-, 2- і 3-трикімнатні квартири, а також дворівневі планування. Придбати житло в ЖК можна за ціною від 24 350 грн за кв. м.

Частина будинків вже побудована і заселена. Зараз закінчується будівництво останньої секції будинку №4, яку обіцяють здати в експлуатацію в другому кварталі 2019 р. П'ять секцій із шести вже побудовані і здані в експлуатацію.