044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

У ЖК «Малахіт» введена в експлуатацію 1 секція 4 будинку


			У ЖК «Малахіт» введена в експлуатацію 1 секція 4 будинку
31.07.2019
Ми раді поділитися з вами новинами будівництва нашого житлового комплексу комфорт класу, тож хочемо повідомити, що у ЖК «Малахіт» введена в експлуатацію 1 секція 4 будинку.

Державна архітектурно-будівельна інспекція України видала сертифікат, який засвідчує відповідність закінченого будівництва будинку проектній документації і його готовність до експлуатації.

Скоро почнеться заселення і облаштування власниками свого житла. Господарі квартир зможуть відсвяткувати новосілля, отримавши ключі від помешкань.

ЖК «Малахіт» розроблений архітектурним бюро «Архіматика» і став лауреатом багатьох премій, як українських, так і міжнародних. Ми продумали до дрібниць всю інфраструктуру: великий підземний паркінг, дитячі та спортивні майданчики та променад алею, яка гармонійно вписується в ландшафтний дизайн комплексу. Всі вестибюлі виконані в сучасному стилі еко і лофт: натуральне дерево, панно з моху і метал. Також в вестибюлях особливу увагу приділили підсвічуванню, яке знаходиться на різних рівнях що створює атмосферу невагомості і простору.

Компанія «Інтергал-Буд» вітає всіх власників квартир!