044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

Урочисте відкриття променад-алеї в житловому комплексі «Малахіт»


			Урочисте відкриття променад-алеї в житловому комплексі «Малахіт»
01.08.2019
Урочисте відкриття променад-алеї в житловому комплексі «Малахіт»

Колаборація архітектури і високої моди

14 серпня в одному з кращих житлових комплексів столиці, в честь урочистого відкриття променад-алеї в ЖК «Малахіт», пройде дефіле відомих українських дизайнерів. Вся територія комплексу перетвориться в фешн-перфоманс, а головним подіумом і відкриттям вечора і стане нова променад-алея.

Мода і архітектура займаються майже тим самим - вони створюють для людини середовище, в якому комфортно. Одяг, як і архітектура, може впливати на психологічний стан людини, наприклад, може забезпечити почуття захищеності, затишку і комфорту.

В наші дні мода і міське середовище продовжують зближуватися. Архітектура переосмислює відносини з навколишнім середовищем. Курс на екологічність, що набирає популярності, виражається в тому, що архітектори намагаються не боротися з оточенням, а органічно вписувати нові проекти в навколишній ландшафт. Цей екотренд давно вийшов за рамки концептів і активно впроваджується в життя в усіх житлових комплексах компанії «Інтергал-Буд».

Ми вирішили поєднати моду і архітектуру і провести дефіле українських брендів IDoL, дизайнера Сержа Смоліна та бренду Andi, дизайнера Анни Юдаева на території комплексу, під відкритим небом. Моделі пройдуть по бруківці алеї, підкресливши близькість моди і архітектури.

Нова променад-алея в житловому комплексі «Малахіт» стане улюбленим місцем для прогулянок мешканців комплексу. Тут зробили дизайнерське ландшафтне озеленення, каскадний фонтан, зони відпочинку, алеї для прогулянок, дитячі та спортивні майданчики. Це місце підходить як для початку робочого дня з чашкою кави, так і для вечірньої прогулянки з сім'єю або друзями.

І 14 серпня ми з радістю запрошуємо не лише покупців, а й їхніх друзів і всіх, хто замислюється про придбання власного житла відвідати урочисте відкриття променад-алеї в ЖК «Малахіт».

Захід відбудеться на території комплексу. Для всіх відвідувачів компанія «Інтергал-Буд» підготувала розважальну програму:

- дефіле від відомих українських дизайнерів,

- розіграш дизайнерських прикрас,

- сучасну музику від відомого діджея,

- тематичну фотозону біля головної родзинки комплексу, каскадного фонтану «Малахіт»,

- світлове шоу,

- лаундж зону для відпочинку з дітьми,

- і звичайно ж смачні напої та солодощі,

Приходьте, буде весело і інтерактивно.

Будівельна компанія «Інтеграл-Буд» стежить за світовими трендами і сміливо втілює їх в Україні. Серед щільної міської забудови ЖК «Малахіт» - це місце справжнього релаксу!
Унікальні «фішки» житлового комплексу «Малахіт» роблять його привабливим і комфортним для проживання: зручне розташування в центрі столиці, відпочинок на даху, зелена променад-алея, підземний паркінг, заклади сфери послуг, власний дитячий сад, закрита територія!