044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

Продаж нежитлових приміщень

Ви власник малого бізнесу або тільки маєте намір відкрити свою справу? Плануєте зростання, розвиток і залучення нових клієнтів? Купівля нежитлового приміщення у центральному районі Києва стане ефективним вкладенням коштів і запорукою успішності ваших бізнес-проектів.

Компанія «Інтергал-Буд» готова запропонувати вигідні умови купівлі та широкий вибір варіантів нежитлових приміщень у багатоквартирному комплексі «Малахіт».

Офіси, перукарні, магазини та інші заклади сфери послуг гарантовано знайдуть своїх клієнтів серед мешканців ЖК «Малахіт». Нежитлові приміщення від забудовника «Інтергал-Буд» також можуть розглядатися як вигідне вкладення коштів у нерухомість із подальшою здачею їх в оренду.

Не упустіть свій шанс! Зробіть правильний вибір уже сьогодні!

Ознайомитися докладніше з варіантами планування і знайти оптимальне рішення для свого бізнесу ви можете просто на нашому сайті. Оглянути приміщення наживо і поставити будь-які питання з приводу придбання комерційної нерухомості в ЖК «Малахіт» ви можете безпосередньо у нашому відділі продажу за адресою: Київ, вул. Богданівська, 7А або за номером (044) 390-86-01.

Все ще роздумуєте, де саме купити нежитлове приміщення у Києві? Ми готові розвіяти всі ваші сумніви.

Комерційна нерухомість у «Малахіті» − це:

  • готова масштабна клієнтська база, що складається з численних мешканців комплексу;
  • готове рішення під бізнес із відповідним плануванням і метражем;
  • можливість обладнання сучасного офісу з окремою вхідною групою;
  • вигідна інвестиція у майбутнє з можливістю розстрочки.

Комерційні організації та приватні особи можуть придбати нежитлові приміщення у житловому комплексі «Малахіт» ще на етапі будівництва за найпривабливішою ціною!