044 391 06 10 Замовити дзвінок
Камера Оберіть квартиру Акції

Підземний паркінг у Києві

Жителі мегаполіса не з чуток знають, як непросто сьогодні знайти вільне місце для паркування свого автомобіля. Машин у місті з кожним днем стає дедалі більше, а вільних місць дедалі менше, тому кожен автовласник змушений постійно вирішувати одне й те саме питання – де припаркувати авто.

Житловий комплекс «Малахіт» пропонує зручний підземний паркінг в одному з найпрестижніших місць столиці – Солом’янському районі. Тут враховано всі побажання автовласників, тому ви гарантовано будете задоволені своїм вибором.

Паркінги у комплексі представлені двома варіантами – на 25 і на 120 машино-місця. Прикметно, що місця відрізняються за розміром, з урахуванням можливості паркування автомобілів різних габаритів: як компактних машин, так і масивних позашляховиків і мікроавтобусів.

Паркінг обладнаний сучасною системою відеоспостереження 24 години на добу, тож ніхто сторонній не зможе пошкодити ваш автомобіль, а тим паче – викрасти його. Крім того, в паркінгу буде створено умови для підзаряджання електромобілів.

Компанія «Інтергал-Буд» пропонує всім покупцям квартир у будинку №3 та №4 житлового комплексу «Малахіт» знижку до 10% на придбання машино-місця у підземному паркінгу. Ця пропозиція діє за умови 100-відсоткової оплати вартості паркомісця!

Крім того, «Інтергал-Буд» пропонує розстрочку при купівлі машино-місця у паркінгу на період до введення його в експлуатацію. Мінімальний перший внесок — 10%.

Вибирайте надійний паркінг, і хай утримання автомобіля не завдає вам зайвого клопоту! План розташування машиномісць у паркінгу житлового будинку №3


IB_malakhit_parking03ukr.jpg